Велосипед 12" - син
   Велосипед 12" - син

   Велосипед 12" - син

   Напиши рецензија (0)
   3.890 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Велосипеди за деца со монтажни помошни тгркала. Достапен во три бои.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Велосипедот му овозможува на детето физичка активност и мускулно зајакнување.

   • Монтажни помошни тркала и прилагодувачко седиште.

   • Шише за вода и штитници на тркалата.

   • Димензии на производот: 90х65х35 cm.

   31268

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед 12" - син

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед 12" - син

   3.890 ден.
   со ДДВ