Велосипед 20" - црвен
   Велосипед 20" - црвен

   Велосипед 20" - црвен

   Напиши рецензија (0)
   6.390 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Мускулно зајакнување, физичка активност, хоби и забава на едно место со овој идеален велосипед.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Мускулно зајакнување, физичка активност, хоби и забава на едно место со овој идеален велосипед.

   • Наменето за дечиња на возраст од 5-10 години.

   • Големина 20".

   • Димензии на производот: 136x90x15cm.

   31509

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед 20" - црвен

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед 20" - црвен

   6.390 ден.
   со ДДВ