Велосипед 16" - зелен
   Велосипед 16" - зелен
   Велосипед 16" - зелен
   Велосипед 16" - зелен
   Велосипед 16" - зелен

   Велосипед 16" - зелен

   Напиши рецензија (0)
   4.190 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Мускулно зајакнување, физичка активност, хоби и забава на едно место со овој идеален велосипед.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Велосипед кој одговара за деца на возраст од 3-7 години и е идеален за поудобно и полесно управување и ракување.

   • Велосипедот му овозможува на детето физичка активност и мускулно зајакнување.

   • Ќе го поттикне чувството за авантура и забава на отворено, се одликува со челичната рамка, предна и задна сопирачка, спортско седиште и браник.

   • Помошните тркала му помагаат на детето да научи како да вози и овозможуваат дополнителна рамнотежа и стабилност.

   • Димензии на производот: 110см х72см х12 см.

   31280

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед 16" - зелен

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед 16" - зелен

   4.190 ден.
   со ДДВ