Детски велосипед VISITOR SOCCER 12"/7"
   Детски велосипед VISITOR SOCCER 12"/7"

   Детски велосипед VISITOR SOCCER 12"/7"

   Напиши рецензија (0)
   5.999 ден.
   6.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Наменето за дечиња на возраст од 2-5 години.

   Големина на гумите: 12"

   Големина на рам: 7"

   Материјал: челик 

   Висина на возачот: 95-115cm 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Детски велосипед VISITOR SOCCER 12"/7" за удобно возење, ергономско седло кое целосно одговара на бојата на велосипедот.

   Квалитетен детски велосипед кој е прекрасно склопен, од впечатливи материјали, со ориентација кон деталите и светли бои кои децата ги сакаат.

   Најдобриот прв велосипед за вашето дете е велосипед за рамнотежа со помошни тркала кои потоа можете едноставно да ги отстраните.

   1120051
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед VISITOR SOCCER 12"/7"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед VISITOR SOCCER 12"/7"

   5.999 ден.
   6.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ