Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 16"
   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 16"
   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 16"
   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 16"

   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 16"

   Напиши рецензија (0)
   6.999 ден.
   7.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Наменето за дечиња на возраст од 5-6 години.

   Големина на гумите: 16"

   Големина на рам: 10"

   Материјал: челик 

   Висина на возачот: 105-125cm 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 16" за удобно возење, ергономско седло кое целосно одговара на бојата на велосипедот.

   Квалитетен детски велосипед кој е прекрасно склопен, од впечатливи материјали, со ориентација кон деталите и светли бои кои децата ги сакаат.

   Најдобриот прв велосипед за вашето дете е велосипед за рамнотежа со помошни тркала кои потоа можете едноставно да ги отстраните.

   1160021
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 16"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 16"

   6.999 ден.
   7.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ