Детски велосипед VENSSINI MULTIKOLOR - SPY200 20"
   Детски велосипед VENSSINI MULTIKOLOR - SPY200 20"
   Детски велосипед VENSSINI MULTIKOLOR - SPY200 20"
   Детски велосипед VENSSINI MULTIKOLOR - SPY200 20"

   Детски велосипед VENSSINI MULTIKOLOR - SPY200 20"

   Напиши рецензија (0)
   9.999 ден.
   10.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Наменето за деца на возраст од 8-10 години.

   Големина на гумите: 20"

   Големина на рам: 11"

   Број на брзини: 6

   Материјал: челик 

   Висина на возачот: 120-142cm 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Овој велосипед се карактеризира со компактна и практична, цврста рамка, одличен дизајн и впечатливи бои.

   Планинскиот велосипед за јуниори може да се пофали со модерен дизајн и одлична комбинација на бои кои гарантираат дека вашиот тинејџер ќе биде забележан на патеката.

   Велосипедот е опремен со комплет лесни алуминиумски сопирачки „V-brake“ кои на детето му обезбедуваат безбедност при сопирање.

   Седиштето за велосипед е со високи перформанси и анатомска структура прилагодено на детето.

   1201012
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед VENSSINI MULTIKOLOR - SPY200 20"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед VENSSINI MULTIKOLOR - SPY200 20"

   9.999 ден.
   10.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ