Детски велосипед EXPLORER RHINO 20"
   Детски велосипед EXPLORER RHINO 20"
   Детски велосипед EXPLORER RHINO 20"
   Детски велосипед EXPLORER RHINO 20"

   Детски велосипед EXPLORER RHINO 20"

   Напиши рецензија (0)
   12.999 ден.
   13.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Наменето за деца на возраст од 8-10 години.

   Големина на гумите: 20"

   Големина на рам: 11"

   Број на брзини: 6

   Материјал: челик 

   Висина на возачот: 120-142cm 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Овој велосипед се карактеризира со компактна и практична, цврста рамка, одличен дизајн и впечатливи бои.

   Планинскиот велосипед за јуниори може да се пофали со модерен дизајн и одлична комбинација на бои кои гарантираат дека вашиот тинејџер ќе биде забележан на патеката.

   Велосипедот е опремен со диск кочници.

   Седиштето е со високи перформанси и анатомска структура прилагодено на детето.

   1201032
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед EXPLORER RHINO 20"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед EXPLORER RHINO 20"

   12.999 ден.
   13.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ