Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 20"
   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 20"
   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 20"
   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 20"

   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 20"

   Напиши рецензија (0)
   6.999 ден.
   7.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Наменето за деца на возраст од 7-8 години.

   Големина на гумите: 20"

   Големина на рам: 10"

   Материјал: челик 

   Висина на возачот: 115-135cm 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Велосипедот е комбинација од класичен дизајн и модерно совпаѓање на бои, со налепници што ќе ги сака детето.

   Мекото седиште нуди поголема удобност при возењето!

   Цврста челична рамка и тркала  ја следат секоја авантура на вашето малечко.

   1203020
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 20"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед HAPPY PUPPY KIDS 20"

   6.999 ден.
   7.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ