Детски велосипед VISITOR CREME 20"
   Детски велосипед VISITOR CREME 20"
   Детски велосипед VISITOR CREME 20"
   Детски велосипед VISITOR CREME 20"

   Детски велосипед VISITOR CREME 20"

   Напиши рецензија (0)
   6.999 ден.
   7.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Наменето за деца на возраст од 7-8 години.

   Големина на гумите: 20"

   Големина на рам: 10"

   Материјал: челик 

   Висина на возачот: 115-135cm 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Челичната рамка и конструкцијата придонесуваат за стабилноста на самиот велосипед, а целосно прилагодливото седиште и воланот ќе обезбедат дополнителен простор кога детето ќе порасне.

   Обоениот штитник за синџир го штити малиот велосипедист да не се извалка со ланецот и совршено се вклопува во целокупната слика.

   Овој детски велосипед е дизајниран имајќи ја предвид удобноста на вашето дете.

   1203073
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед VISITOR CREME 20"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед VISITOR CREME 20"

   6.999 ден.
   7.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ