Велосипед EXPLORER THUNDER FULL SUSPENSION 24"
   Велосипед EXPLORER THUNDER FULL SUSPENSION 24"
   Велосипед EXPLORER THUNDER FULL SUSPENSION 24"
   Велосипед EXPLORER THUNDER FULL SUSPENSION 24"

   Велосипед EXPLORER THUNDER FULL SUSPENSION 24"

   Напиши рецензија (0)
   14.450 ден.
   15.999 ден.
   Заштеди 1.549 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Големина на гумите: 24"

   Големина на рам: 15"

   Број на брзини: 21

   Кочници: V-BRAKE

   Материјал: челик 

   Тип: целосна суспензија

   Висина на возачот: 142-165cm 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ергономското седиште е идеално интегрирано во целокупниот дизајн на овој велосипед,

   Има „V-BRAKE“ кочници кои обезбедуваат безбедно и прецизно сопирање.

   Целосната суспензија, со спортска положба на седлото, овозможува пред се удобност при возење на различни нерамни терени. 

   TAN241AM
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед EXPLORER THUNDER FULL SUSPENSION 24"

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед EXPLORER THUNDER FULL SUSPENSION 24"

   14.450 ден.
   15.999 ден.
   Заштеди 1.549 ден.
   со ДДВ