Детски велосипед PARMA VENSSINI TIRKIZ 24"
   Детски велосипед PARMA VENSSINI TIRKIZ 24"
   Детски велосипед PARMA VENSSINI TIRKIZ 24"
   Детски велосипед PARMA VENSSINI TIRKIZ 24"

   Детски велосипед PARMA VENSSINI TIRKIZ 24"

   Напиши рецензија (0)
   9.999 ден.
   10.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Наменето за деца на возраст од 10-12 години.

   Големина на гумите: 24"

   Големина на рам: 13"

   Број на брзини: 18

   Кочници: V-BRAKE

   Материјал: челик 

   Тип на велосипед: Детски планински

   Висина на возачот: 132-155cm 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Внимателно дизајниран планински велосипед за деца, цврст и издржлив за енергично возење.

   Опремен е со комплет кочници „V-brake“ и е идеален за сите мали почетници во планинско возење кои сакаат само да уживаат.

   1241043
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед PARMA VENSSINI TIRKIZ 24"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед PARMA VENSSINI TIRKIZ 24"

   9.999 ден.
   10.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ