Mi Automatic Foaming Soap Dispenser + Течен сапун
   Mi Automatic Foaming Soap Dispenser + Течен сапун
   Mi Automatic Foaming Soap Dispenser + Течен сапун
   Mi Automatic Foaming Soap Dispenser + Течен сапун

   Mi Automatic Foaming Soap Dispenser + Течен сапун

   Напиши рецензија (0)
   999 ден.
   1.299 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Автоматски диспензер за сапун и  Течен сапун за Mi Automatic Foaming Soap Dispenser (околу 400 дози)

   Безконтактен дизајна за похигиенска употреба.

   Ефикасно убива 99,9% од бактериите

   Навлажнувачки и удобни растителни екстракти.

   Брзо ослободување на сапун за 0,25 секунди.

   Гаранција: 6 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BHR4558GL и BHR4559GL

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Automatic Foaming Soap Dispenser + Течен сапун

   Mi Automatic Foaming Soap Dispenser + Течен сапун

   999 ден.
   1.299 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ