Mi Vacuum Cleaner G10 Mop Kit
   Mi Vacuum Cleaner G10 Mop Kit

   Mi Vacuum Cleaner G10 Mop Kit

   Напиши рецензија (0)
   850 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комплетот Xiaomi правосмукалка G10 ви овозможува лесно да ги одржувате вашите дрвени подови чисти и безбедни. Доаѓа во пакување од две перничиња за џогер и четири диспензери за вода. Влошките за џогер со микрофибер ги одржуваат вашите подови чисти и безбедни од бактерии. Лесно се прицврстува на вашиот Xiaomi Mi Vacuum Mop G10 и исто толку лесно може да се замени. Дозерот за вода доаѓа со подлога отпорна на истекување за дополнителна безбедност.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Xiaomi
   BHR4615CN
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Vacuum Cleaner G10 Mop Kit

   16 други производи во иста категорија:

   Mi Vacuum Cleaner G10 Mop Kit

   850 ден.
   со ДДВ