Проектор масичка
   Проектор масичка
   Проектор масичка
   Проектор масичка
   Проектор масичка
   Проектор масичка
   Проектор масичка
   Проектор масичка

   Проектор масичка

   Напиши рецензија (0)
   2.350 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сетот содржи 3 слајдови со различни мотиви и фломастери. Слајдовите се ставаат во светлото на проекторот и со помош на зумирање се добива сликата од слајдот.

   Проекторот помага во развивање на сетилото за големина и форма.

   Развивање координација помеѓу раката и очите.

   Производот користи 4 батерии 1.5 V AA кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на производот : 36x61x28 cm.

   Димензиина пакувањето : 59x38x7 cm.

   30794
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Проектор масичка

   16 други производи во иста категорија:

   Проектор масичка

   2.350 ден.
   со ДДВ