Барбика со када кут
   Барбика со када кут
   Барбика со када кут
   Барбика со када кут

   Барбика со када кут

   Напиши рецензија (0)
   1.650 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Играчка со која вашето дете може да се забавува секој ден.

   Сетот се состои од бања, 2 барбики, фигаро, шампон, огледало, чаша, фен, течен сапун, када, фустан, столче и лабаво.

   Димензии на пакувањето: 55x36x13 cm.

   Димензии на производот: 9x30x4 cm.

   29903
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Барбика со када кут

   16 други производи во иста категорија:

   Барбика со када кут

   1.650 ден.
   со ДДВ