Игра балансирање пица
   Игра балансирање пица
   Игра балансирање пица
   Игра балансирање пица
   Игра балансирање пица

   Игра балансирање пица

   Напиши рецензија (0)
   500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Возбудлива и забавна игра, наредете ја пицата но внимавајте да не го изгуби балансот од раката на пица-мајсторот. Играта се игра со коцка на која има слики со производите кои што треба да се редат на пицата. Победник е оној играч кој ќе ги нареди сите форми на пицата, без таа да падне од раката на пица-мајсторот.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Возбудлива и забавна игра, наредете ја пицата но внимавајте да не го изгуби балансот од раката на пица-мајсторот. Играта се игра со коцка на која има слики со производите кои што треба да се редат на пицата. Победник е оној играч кој ќе ги нареди сите форми на пицата, без таа да падне од раката на пица-мајсторот.

   Спецификацијa:

   Димензии на пакувањето: 26,5х26,5х11 см.

   Производот вклучува:

   1 тесто за пица

   1 коцка и лепенки со слики од производи

   32 парчиња храна-додаток за на пицата

   1 готвач

   28326
   8 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Игра балансирање пица

   16 други производи во иста категорија:

   Игра балансирање пица

   500 ден.
   со ДДВ