Друштвена игра гасеница
   Друштвена игра гасеница

   Друштвена игра гасеница

   Напиши рецензија (0)
   700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Друштвена игра Гасеница, одлична домашна забава. Победува оној кој ќе успее да стави највеќе топчиња во дланката на гасеницата додека таа танцува на музиката.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Друштвена игра Гасеница, одлична домашна забава. Победува оној кој ќе успее да стави највеќе топчиња во дланката на гасеницата додека таа танцува на музиката.

   Спецификација:

   Користи 3x 1.5V AA батерии, кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на гасеницата: 36 cm

   Димензии на пакувањето: 27.5 х 26.5 х 9 cm

   За возраст: 3+ години

   Аксесоари: музика

   Механизам: на батерии

   Материјал: пластика

   29796
   30 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друштвена игра гасеница

   16 други производи во иста категорија:

   Друштвена игра гасеница

   700 ден.
   со ДДВ