Друштвена игра - кошарка
   Друштвена игра - кошарка
   Друштвена игра - кошарка
   Друштвена игра - кошарка
   Друштвена игра - кошарка

   Друштвена игра - кошарка

   Напиши рецензија (0)
   200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи. Капитулирај ги топките во кошот прв и победи.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи. Капитулирај ги топките во кошот прв и победи.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 11x27x14 cm.

   Димензии на пакувањето : 25x18.5x5 cm.

   28320
   25 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друштвена игра - кошарка

   16 други производи во иста категорија:

   Друштвена игра - кошарка

   200 ден.
   со ДДВ