Друштвена игра Moustache Match
   Друштвена игра Moustache Match
   Друштвена игра Moustache Match
   Друштвена игра Moustache Match

   Друштвена игра Moustache Match

   Напиши рецензија (0)
   300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи. Целта на играта е да се соберат сто повеќе карти со стапчињата мустаќи.Еден играч ги отвара картите и какава карта ќе се отвори играчот со исти мустаќи како на картата треба да ја земе со стапчето.Ако погреши треба да плати казна давајќи од картите што веќе ги собрал.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи. Целта на играта е да се соберат сто повеќе карти со стапчињата мустаќи.Еден играч ги отвара картите и какава карта ќе се отвори играчот со исти мустаќи како на картата треба да ја земе со стапчето.Ако погреши треба да плати казна давајќи од картите што веќе ги собрал.

   Спецификација:


   Димензии на пакувањето: 27x27x6 cm.

   29632
   45 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друштвена игра Moustache Match

   16 други производи во иста категорија:

   Друштвена игра Moustache Match

   300 ден.
   со ДДВ