Друштвена игра монопол
   Друштвена игра монопол
   Друштвена игра монопол

   Друштвена игра монопол

   Напиши рецензија (0)
   300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Одлична забава за деца над 8 години, наменета за 2-4 играчи. Играчите се натпреваруваат за пари и имот или позајмување пари и играње на среќа. Целта е со купување на повеќе имот играчот да дојде до победа.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Одлична забава за деца над 8 години, наменета за 2-4 играчи. Играчите се натпреваруваат за пари и имот или позајмување пари и играње на среќа. Целта е со купување на повеќе имот играчот да дојде до победа.

   29377
   149 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друштвена игра монопол

   16 други производи во иста категорија:

   Друштвена игра монопол

   300 ден.
   со ДДВ