Друштвена игра Маус Трап
   Друштвена игра Маус Трап
   Друштвена игра Маус Трап
   Друштвена игра Маус Трап
   Друштвена игра Маус Трап

   Друштвена игра Маус Трап

   Напиши рецензија (0)
   500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи. Производот содржи стапица и сиренца. Целта на играта е да наместите парче сиренце а да не ве фати стапицата. Тој што ќе биде фатен од стапицата губи.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи. Производот содржи стапица и сиренца. Целта на играта е да наместите парче сиренце а да не ве фати стапицата. Тој што ќе биде фатен од стапицата губи.

   Спецификација:

   Производот не користи батерии.

   Димензии на производот : 28x16x10cm.

   Димензии на пакувањето: 31x23x11cm.

   31266
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друштвена игра Маус Трап

   16 други производи во иста категорија:

   Друштвена игра Маус Трап

   500 ден.
   со ДДВ