Друштвена игра скара
   Друштвена игра скара
   Друштвена игра скара
   Друштвена игра скара
   Друштвена игра скара

   Друштвена игра скара

   Напиши рецензија (0)
   700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Игра за малите гурмани која со различните бои и форми ќе му помогне на детето во распознавање на истите.Сетот содржи парчиња храна, кујнски прибор, решетка и скара.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Игра за малите гурмани која со различните бои и форми ќе му помогне на детето во распознавање на истите.Сетот содржи парчиња храна, кујнски прибор, решетка и скара.

   Спецификација:

   Производот не користи батерии.

   Димензии на производот : 15x15x9cm.

   Димензии на пакувањето : 26x26x12cm.

   31299
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друштвена игра скара

   16 други производи во иста категорија:

   Друштвена игра скара

   700 ден.
   со ДДВ