Конект 4 игра
   Конект 4 игра
   Конект 4 игра
   Конект 4 игра
   Конект 4 игра

   Конект 4 игра

   Напиши рецензија (0)
   400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Предизвикајте ги вашите најблиски со забавна игра во која ќе уживате. Хоризонтално, вертикално, дијагонално постави четири по ред и победи.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Предизвикајте ги вашите најблиски со забавна игра во која ќе уживате. Хоризонтално, вертикално, дијагонално постави четири по ред и победи.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 27x27x11cm.

   Димензии на пакувањето: 28x27x6cm.

   29374
   148 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Конект 4 игра

   16 други производи во иста категорија:

   Конект 4 игра

   400 ден.
   со ДДВ