Друштвена игра птица со стапчиња
   Друштвена игра птица со стапчиња
   Друштвена игра птица со стапчиња
   Друштвена игра птица со стапчиња

   Друштвена игра птица со стапчиња

   Напиши рецензија (0)
   450 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Друштвена игра за повеќе возрасти во која ќе уживате со часови.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Направи потег но немој да ја турнеш птицата. Друштвена игра за повеќе возрасти во која ќе уживате со часови.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 10x9 cm.

   Димензии на пакувањето: 26x27x5 cm.

   31617
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друштвена игра птица со стапчиња

   16 други производи во иста категорија:

   Друштвена игра птица со стапчиња

   450 ден.
   со ДДВ