Друштвена игра
   Друштвена игра
   Друштвена игра
   Друштвена игра

   Друштвена игра

   Напиши рецензија (0)
   500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Игра за 2 или повеќе лица. Забавувајте се каде и да сте со играта реакција.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Игра за 2 или повеќе лица. Забавувајте се каде и да сте со играта реакција.

   Спецификација:

   Обрачи.

   3 коцки.

   Димензии на пакувањето : 35x30x6 cm.

   31543
   40 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друштвена игра

   16 други производи во иста категорија:

   Друштвена игра

   500 ден.
   со ДДВ