Игра Рубик Рејс
   Игра Рубик Рејс
   Игра Рубик Рејс
   Игра Рубик Рејс

   Игра Рубик Рејс

   Напиши рецензија (0)
   350 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Брза игра за двајца играчи што ќе ви ги раздвижи мозокот и прстите. Се препорачува за деца на возраст од 5 и повеќе години.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Брза игра за двајца играчи што ќе ви ги раздвижи мозокот и прстите. Се препорачува за деца на возраст од 5 и повеќе години.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 27x27x5 cm.

   Димензии на пакувањето: 34x17x17 cm.

   27877
   17 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Игра Рубик Рејс

   16 други производи во иста категорија:

   Игра Рубик Рејс

   350 ден.
   со ДДВ