Дубак 2 во 1 розев
   Дубак 2 во 1 розев
   Дубак 2 во 1 розев
   Дубак 2 во 1 розев
   Дубак 2 во 1 розев
   Дубак 2 во 1 розев
   Дубак 2 во 1 розев
   Дубак 2 во 1 розев

   Дубак 2 во 1 розев

   Напиши рецензија (0)
   5.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Дубак со функција 2 во 1 може да се користи како поодувалка и дубак.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Дубак со функција 2 во 1 може да се користи како поодувалка и дубак.

   • Лесен чекор.

   • Тркалата се со полна гума и обвиткани со ПВЦ за да се спречат оштетувања на дрвениот под.

   • Предните тркала се ротираат 360 степени, задните се фиксирани.

   • Отстранлива музичка играчка со послужавник.

   • Три прилагодливи нивоа на висина 40, 45, 50 со безбедностна брава.

   • Лесно склопување и расклопување.

   • Има звучни и светлосни ефекти.

   • Регулирање на звукот.

   • Наменет за деца над 6 месеци.

   • Производот користи 2x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 72x50x52 cm.

   32868
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дубак 2 во 1 розев

   8 други производи во иста категорија:

   Дубак 2 во 1 розев

   5.290 ден.
   со ДДВ