Душек за транспортно креветче Kikka Boo Dots
   Душек за транспортно креветче Kikka Boo Dots
   Душек за транспортно креветче Kikka Boo Dots
   Душек за транспортно креветче Kikka Boo Dots

   Душек за транспортно креветче Kikka Boo Dots

   Напиши рецензија (0)
   1.790 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Душеците за бебиња Kikka Boo се внимателно избрани за крајна удобност и мирен сон за најмилите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Душек прилагодлив за обликот на телото.

   • Изработен од хипоалергенска, мека и дишна ткаенина.

   • Остранлива навлака лесна за одржување.

   • Совршен за патување.

   • Полнење: 100% полиуретанска пена.

   • Димензии на поизводот : 60x120x5 cm.

   • Димензии на пакувањето : 61x42x18 cm.

   550357

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Душек за транспортно креветче Kikka Boo Dots

   2 други производи во иста категорија:

   Душек за транспортно креветче Kikka Boo Dots

   1.790 ден.
   со ДДВ