Iskra T-9010AI Електричен бокал
   Iskra T-9010AI Електричен бокал

   Iskra T-9010AI Електричен бокал

   Напиши рецензија (0)
   1.799 ден.
   1.999 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 1850-2200W (макс)

   • Капацитет: 1,7 л

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

   • Влезна моќност: 1850-2200W (макс)

   • Обем: 1,7 л

   • Куќиште од не'рѓосувачки челик

   • Преклопник за отворање на капакот

   • Скриен грејач

   • Вода филтер

   • Осветлен прекинувач за вклучување / исклучување

   • Двојно скалило на ниво на вода

   • подвижен приклучок од 360 °

   • Троен безбедносен систем:

     - заштита од прегревање

     - автоматско исклучување кога е отстрането од основата

     - Автоматско исклучување кога ќе се достигне точката на вриење

   • Димензии на пакувањето (во мм): 215 (L) x 160 (W) x 230 (H)

   • Нето тежина: 0,93 кг

   • Бруто тежина: 1,16 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042564768
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra T-9010AI Електричен бокал

   12 други производи во иста категорија:

   Iskra T-9010AI Електричен бокал

   1.799 ден.
   1.999 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ