Електрична косилка Villy 1000 E
   Електрична косилка Villy 1000 E

   Електрична косилка Villy 1000 E

   Напиши рецензија (0)
   4.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Електричните косилки на Villager® се наменети за одржување на мали тревници од 300 м2 до 800 м2. Тие се погодни за употреба во урбаните области поради ниското ниво на бучава. Лесни и компактни, многу лесно се складираат во зимскиот период.

   Функции: косење и колекција

   2 години гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мотор:Електричен

   Погон:Туркачки

   Површина за косење: 300 m²

   Тип на мотор:Индукционен електро мотор

   Работен напон:230 V ~ 50 Hz

   Влезна моќност :1000 W

   Ширина на косење:305 mm

   Висина на косење:25 – 55 mm (3 нивоа)

   Дијаметар на предната / задната точка:140 mm / 140 mm

   Тип на куќиште :Пластично

   Големина на собирачот:28 l

   Тежина:10 kg

   Линија на производот: Orange edition

   16997
   7 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Електрична косилка Villy 1000 E

   5 други производи во иста категорија:

   Електрична косилка Villy 1000 E

   4.200 ден.
   со ДДВ