• Ново
  Iskra QT3033 Електрична косилка со индукциски мотор
  Iskra QT3033 Електрична косилка со индукциски мотор

  Iskra QT3033 Електрична косилка со индукциски мотор

  Напиши рецензија (0)
  8.999 ден.
  9.499 ден.
  Заштеди 500 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • моќност: 1300W

  • Максимална ширина на сечењето: 380 mm

  • Прилагодлива висина на сечење: 25/40/55 mm

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации за Iskra QT3033 Електрична косилка со индукциски мотор 

  • моќност: 1300W

  • Напон: 230-240V ~ 50Hz

  • Брзина во празно: 2850 вртежи во минута

  • Максимална ширина на сечењето: 380 mm

  • Прилагодлива висина на сечење: 25/40/55 mm

  • 3 позиции за прилагодување на висината

  • Волумен на корпа: 40L

  • Пластично куќиште

  • Тркала: предни Ø 130 mm // задни Ø 150 мм

  • 24 месеци гаранција

  3830042569237
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra QT3033 Електрична косилка со индукциски мотор

  6 други производи во иста категорија:

  Iskra QT3033 Електрична косилка со индукциски мотор

  8.999 ден.
  9.499 ден.
  Заштеди 500 ден.
  со ДДВ