Пила електрична 321 HUSQVARNA
   Пила електрична 321 HUSQVARNA

   Пила електрична 321 HUSQVARNA

   Напиши рецензија (0)
   18.732 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лесна и едноставна електрична пила која ги задоволува потребите за сечење на едно домакинство. Поради напредниот дизајн и малата маса, пружа комфорт при користење и голема ергономија, што ја прави идеална и за подолго користење околу куќата. Опремена е со систем за рачно затегање на ланецот кој не бара користење на посебни алати.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Технички карактеристики:

   Напон: 230 V

   Моќност: 2,0 kW

   Големина на мач: 40 cm, 16''- 27,5 заби

   Корак на ланец: 3/8, 1,3 mm

   Тежина: 4,4kg

   Вид на пила: Електрична

   Производител: Husqvarna

   Земја на потекло: Шведска

   Гаранција: 1 година

   006052
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пила електрична 321 HUSQVARNA

   3 други производи во иста категорија:

   Пила електрична 321 HUSQVARNA

   18.732 ден.
   со ДДВ