Eлектрична пила VET 2440 V, Villager
   Eлектрична пила VET 2440 V, Villager

   Eлектрична пила VET 2440 V, Villager

   Напиши рецензија (0)
   7.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Функции:

   Електрична сопирачка

   Проѕирен резервоар за масло

   Препорака:

   Користете Villager масло за подмачкување со ланец

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мотор*: Електричен

   Тип на мотор: Колекторски електромотор

   Напон: 230 V ~ 50 Hz

   Приклучна сила: 2400 W

   Чекор на синџирот: Villager 3/8, 1.3 mm

   Должина на водилката: 400 mm

   Модел на водилка: Villager 40 cm 3/8, 1.3 mm

   Број на запци на синџирот: 28.5

   Брзина на синџирот: 14 m/s

   Волумен на резервоарот за масло: 110 ml

   Maсa: 5.5 kg

   71592
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Eлектрична пила VET 2440 V, Villager

   3 други производи во иста категорија:

   Eлектрична пила VET 2440 V, Villager

   7.400 ден.
   со ДДВ