• Ново
  Iskra SF7J112 4 Електрична пила
  Iskra SF7J112 4 Електрична пила

  Iskra SF7J112 4 Електрична пила

  Напиши рецензија (0)
  6.999 ден.
  7.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Моќност на моторот: 2200W

  Напон: 230-240V ~ 50Hz

  24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации за Iskra SF7J112 4 Електрична пила

  • Напон: 230-240V ~ 50Hz

  • моќност на моторот: 2200W

  • Макс. не RPM: 7000 / мин

  • Брзина на ланец: 12m / s

  • Чекор на ланец: 9.525 mm (3/8 ") // 1,3 мм (0,050 ")

  • Резервоар за моторно масло: 215 ml

  • Големина на мечот: 400 mm (16 ")

  • Нето тежина: 4,9 кг

  • Бруто тежина: 5,8 кг

  • Димензии на кутијата (во мм): 460 (L) x 230 (W) x 200 (H)

  • 24 месеци гаранција

  3830042562061
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra SF7J112 4 Електрична пила

  3 други производи во иста категорија:

  Iskra SF7J112 4 Електрична пила

  6.999 ден.
  7.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ