Електричен тример ET 355
   Електричен тример ET 355

   Електричен тример ET 355

   Напиши рецензија (0)
   2.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Електричните тримери на Villager® се одлични за одржување тревници до кои косилката не може да достигне. Поради нивната конфигурација и малите димензии, тие лесно достигнуваат недостапни површини. Идеален за работа во области чувствителни на бучава. Распоредете го вашиот двор лесно, брзо и прецизно со еден од електричните тримери на Villager.

   Карактеристики:

   Ротирачка рачка (180 °)

   Телескопска цевка

   Препорака:Користете Villager заштитна опрема 

   1 година гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на мотор:Електро мотор

   Работен напон: 230 V ~ 50 Hz

   Приклучна моќност:350 W

   Број на вртежи:12000 rpm

   Опфат на работна површина:250 mm

   Пречник:1.3 mm

   Тип на цефка:Прилагодлива, телескопска

   Тип на рачка:Рамка

   Тежина:2.2 kg

   Линија на производот:Orange edition

   46737
   8 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Електричен тример ET 355

   7 други производи во иста категорија:

   Електричен тример ET 355

   2.600 ден.
   со ДДВ