Електричен тример ET 555
   Електричен тример ET 555

   Електричен тример ET 555

   Напиши рецензија (0)
   3.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Електричните тримери на Villager® се одлични за одржување тревници до кои косилката не може да достигне. Поради нивната конфигурација и малите димензии, тие лесно достигнуваат недостапни површини. Идеален за работа во области чувствителни на бучава. Распоредете го вашиот двор лесно, брзо и прецизно со еден од електричните тримери на Villager.

   Карактеристики:

   Ротирачка рачка (180 °)

   Ротирачка глава (90 °)

   Затка за растенија

   Препорака:Користете Villager заштитна опрема 

   1 година гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на мотор:Електро мотор

   Работен напон: 230 V ~ 50 Hz

   Приклучна моќност:550 W

   Број на вртежи:11000 rpm

   Опфат на работна површина:270 mm

   Пречник:1.5 mm

   Тип на цефка:Прилагодлива, телескопска

   Тип на рачка:Рамка

   Тежина:2.95 kg

   Линија на производот:Orange edition

   46738
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Електричен тример ET 555

   7 други производи во иста категорија:

   Електричен тример ET 555

   3.700 ден.
   со ДДВ