• Ново
  Iskra DT2100 Електричен тример за трева
  Iskra DT2100 Електричен тример за трева
  Iskra DT2100 Електричен тример за трева
  Iskra DT2100 Електричен тример за трева

  Iskra DT2100 Електричен тример за трева

  Напиши рецензија (0)
  1.799 ден.
  1.999 ден.
  Заштеди 200 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Моќност: 250W

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации за Iskra DT2100 Електричен тример за трева

  • Напон: 230V-240V ~ 50Hz

  • моќност: 250W

  • Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута

  • Дијаметар за сечење: Ø 220 mm

  • Дијаметар на низата: Ø 1,2 мм

  • Сечење на главата со две навои

  • Должина на кабелот: 35 см

  • Димензии на пакетот (во мм): 200 (L) x 105 (W) x 380 (H)

  • Нето тежина: 1,3 кг

  • Бруто тежина: 1,5 кг

  • 24 месеци гаранција

  3830042569169
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra DT2100 Електричен тример за трева

  7 други производи во иста категорија:

  Iskra DT2100 Електричен тример за трева

  1.799 ден.
  1.999 ден.
  Заштеди 200 ден.
  со ДДВ