Iskra DT2140 Електричен тример за трева
   Iskra DT2140 Електричен тример за трева
   Iskra DT2140 Електричен тример за трева
   Iskra DT2140 Електричен тример за трева

   Iskra DT2140 Електричен тример за трева

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   3.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 550W

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Iskra DT2140 Електричен тример за трева

   • Напон: 230V-240V ~ 50Hz

   • моќност: 550W

   • Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута

   • Дијаметар за сечење: Ø 300 mm

   • Дијаметар на конец: Ø 1,6 mm

   • Телескопска рачка: 22 см

   • Должина на кабелот: 35 см

   • Прилагодлива предна рачка

   • Автоматско движење на конецот

   • Систем за управување на тркалата

   • Рачка од гума

   • Димензии на пакувањето (во мм): 240 (L) x 110 (W) x 955 

   • Нето тежина: 1,9 кг

   • Бруто тежина: 2,9 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042569183
   7 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra DT2140 Електричен тример за трева

   1 друг производ во иста категорија:

   Iskra DT2140 Електричен тример за трева

   2.999 ден.
   3.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ