Фен Меско МС 2250
   Фен Меско МС 2250
   Фен Меско МС 2250
   Фен Меско МС 2250
   Фен Меско МС 2250

   Фен Меско МС 2250

   Напиши рецензија (0)
   799 ден.
   1.065 ден.
   Заштеди 266 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 2100 W

   Брзини:2

   температури:3

   Ладен воздух

   Насочувач

   Модерен дизајн

   Кука за закачување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   24562
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фен Меско МС 2250

   14 други производи во иста категорија:

   Фен Меско МС 2250

   799 ден.
   1.065 ден.
   Заштеди 266 ден.
   со ДДВ