Фен Адлер АД 2225
   Фен Адлер АД 2225
   Фен Адлер АД 2225
   Фен Адлер АД 2225
   Фен Адлер АД 2225

   Фен Адлер АД 2225

   Напиши рецензија (0)
   1.149 ден.
   1.399 ден.
   Заштеди 250 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 1200 W

   2 контролни брзини

   2 температурни нивоа

   Модерен дизајн

   Гумирана рачка на склопување

   Кука за закачување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   12834
   1 производ

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фен Адлер АД 2225

   15 други производи во иста категорија:

   Фен Адлер АД 2225

   1.149 ден.
   1.399 ден.
   Заштеди 250 ден.
   со ДДВ