Патен фен Адлер АД 2220
   Патен фен Адлер АД 2220

   Патен фен Адлер АД 2220

   Напиши рецензија (0)
   599 ден.
   799 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 1400 W

   2 контролни брзини

   2 температурни нивоа

   Насочувач

   Рачка на склопување

   Мала бучава

   Модерен дизајн

   Кука за закачување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   11166
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Патен фен Адлер АД 2220

   15 други производи во иста категорија:

   Патен фен Адлер АД 2220

   599 ден.
   799 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ