Фен Макс ХД 4235
   Фен Макс ХД 4235
   Фен Макс ХД 4235
   Фен Макс ХД 4235

   Фен Макс ХД 4235

   Напиши рецензија (0)
   799 ден.
   1.159 ден.
   Заштеди 360 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 2200w

   Температурни нивоа:3

   Брзини:2

   Ладен воздух за фиксирање на фризурата

   Јонска функција

   Усмерувач на воздух

   Отстранлив филтер

   Кука за закачување

   Безбедносно исклучување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   22291
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фен Макс ХД 4235

   15 други производи во иста категорија:

   Фен Макс ХД 4235

   799 ден.
   1.159 ден.
   Заштеди 360 ден.
   со ДДВ