Фен ADLER AD 2252
   Фен ADLER AD 2252

   Фен ADLER AD 2252

   Напиши рецензија (0)
   1.659 ден.
   1.899 ден.
   Заштеди 240 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Mоќност: 1600W

   Tемпературни нивоа:2

   Брзини:2

   Автоматски прекинувач кога фенот се става на држачот

   базата

   Отстранлив влезен филтер за воздух за лесно чистење

   Продолжен спирален кабел до 1,60м за

   Додатоци: држач за на ѕид

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   24550
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фен ADLER AD 2252

   15 други производи во иста категорија:

   Фен ADLER AD 2252

   1.659 ден.
   1.899 ден.
   Заштеди 240 ден.
   со ДДВ