Патен фен ADLER AD 2222
   Патен фен ADLER AD 2222
   Патен фен ADLER AD 2222

   Патен фен ADLER AD 2222

   Напиши рецензија (0)
   890 ден.
   1.049 ден.
   Заштеди 159 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 1200W

   2 контролни брзини

   Модерен дизајн

   Рачка на склопување

   Кука за закачување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   8619
   56 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Патен фен ADLER AD 2222

   15 други производи во иста категорија:

   Патен фен ADLER AD 2222

   890 ден.
   1.049 ден.
   Заштеди 159 ден.
   со ДДВ