Сет фен и пегла за коса GORENJE HTS 03 BG
   Сет фен и пегла за коса GORENJE HTS 03 BG

   Сет фен и пегла за коса GORENJE HTS 03 BG

   Напиши рецензија (0)
   1.650 ден.
   1.990 ден.
   Заштеди 340 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Пегла: Moжност за закачување

   Заклучување

   Материјал на плочките: керамички плочки

   Должина на плочките: 72mm

   Едноставна механичка контрола

   Фен

   Моќност: 1.200W

   Регулација на брзината: 2

   Број на температурни нивоа: 2

   Рачка На преклоп

   Куќиште: Пластично

   Бучност: 71,5 dBAre1pW

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Куќиште: Лакирана површина

   Ширина на зоната за печење: 20 cm

   Длабочина на зоната за печење: 10 cm

   Должина на приклучен кабел: 0,7 m

   23314
   1 производ

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет фен и пегла за коса GORENJE HTS 03 BG

   15 други производи во иста категорија:

   Сет фен и пегла за коса GORENJE HTS 03 BG

   1.650 ден.
   1.990 ден.
   Заштеди 340 ден.
   со ДДВ