Mi Ionic Hair Dryer H300 EU
   Mi Ionic Hair Dryer H300 EU

   Mi Ionic Hair Dryer H300 EU

   Напиши рецензија (0)
   2.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: 135 х 77 х 215 mm

   Тежина: 498 гр

   Функција: Нега на коса до 50 милиони негативни јони, го неутрализира статичкиот електрицитет, ја обновува испуканата коса, прилагодување и контрола на температурата, двослојна млазница против изгореници од 360 °

   Моќност: 1600 W

   Напон: 220V ~ 50Hz

   Клучни карактеристики:

   Супер висок проток на воздух од 20 m/s

   50 милиони негативни јони

   Паметна контрола на температурата од 57 ° C

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BHR5081GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Ionic Hair Dryer H300 EU

   15 други производи во иста категорија:

   Mi Ionic Hair Dryer H300 EU

   2.300 ден.
   со ДДВ