• Ново
  Фен MAX HD22BDD
  Фен MAX HD22BDD
  Фен MAX HD22BDD
  Фен MAX HD22BDD
  Фен MAX HD22BDD
  Фен MAX HD22BDD

  Фен MAX HD22BDD

  Напиши рецензија (0)
  899 ден.
  1.159 ден.
  Заштеди 260 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Моќност: 2200W

  Ниво на температура: 3

  Брзини: 2

  Заштита од прегревање

  Вклучува: Дифузер

  Усмерувач на воздух

  Ладен воздух

  Кука за закачување

  Кабел: 1.65m

  Гаранција 1 година

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  800607
  19 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Фен MAX HD22BDD

  14 други производи во иста категорија:

  Фен MAX HD22BDD

  899 ден.
  1.159 ден.
  Заштеди 260 ден.
  со ДДВ