Фигаро Камри ЦР 2111
   Фигаро Камри ЦР 2111
   Фигаро Камри ЦР 2111
   Фигаро Камри ЦР 2111
   Фигаро Камри ЦР 2111

   Фигаро Камри ЦР 2111

   Напиши рецензија (0)
   639 ден.
   799 ден.
   Заштеди 160 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 32W

   Дијаметар 25мм

   Брзо загревање

   Заобелни краеви за заштита од изгореници

   Индикаторска сијаличка

   Комфорен држач и ергономски дизајн

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   23761
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фигаро Камри ЦР 2111

   4 други производи во иста категорија:

   Фигаро Камри ЦР 2111

   639 ден.
   799 ден.
   Заштеди 160 ден.
   со ДДВ