Фигаро Адлер АД 2106
   Фигаро Адлер АД 2106

   Фигаро Адлер АД 2106

   Напиши рецензија (0)
   769 ден.
   899 ден.
   Заштеди 130 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 40W

   Керамичката технологија обезбедува дистрибуција на топлинската енергија

   Дијаметар 25мм

   Брзо загревање

   Заобелни краеви за заштита од изгореници

   Индикаторска сијаличка

   Комфорен држач и ергономски дизајн

   360 степен вртлив кабел

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   13084
   11 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фигаро Адлер АД 2106

   4 други производи во иста категорија:

   Фигаро Адлер АД 2106

   769 ден.
   899 ден.
   Заштеди 130 ден.
   со ДДВ