Фигаро четка Адлер АД 2103
   Фигаро четка Адлер АД 2103

   Фигаро четка Адлер АД 2103

   Напиши рецензија (0)
   599 ден.
   749 ден.
   Заштеди 150 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Моќност: 30W;

   Дијаметар; 16 мм

   Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината;

   Брзо загревање;

   Индикаторска сијаличка;

   Комфорен држач и ергономски дизајн;

   Заоблени краеви за заштита од изгореници;

   Можност за различни видови на кадрици и бранови;

   Ротирачки кабел;

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   12839

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фигаро четка Адлер АД 2103

   4 други производи во иста категорија:

   Фигаро четка Адлер АД 2103

   599 ден.
   749 ден.
   Заштеди 150 ден.
   со ДДВ